Dream S.A.Z
طراحی انواع وبسایت

طراحی سایت ها در دریم ساز بصورت حرفه ای و جدیدترین متدها و گرافیك كاربر پسند به شکل حرفه ای انجام می گیرد.شناخت نیازهای مشتری،ارائه پیشنهادات حرفه ای،در طراحی سایت ،طراحی اختصاصی قالب های واكنشگرا (نمایش یكسان روی موبایل،تبلت) و ارائه گرافیک کاربرپسند ،بروزرسانی،مدیریت بودجه طراحی سایت و زمان بندی مشتریان از جمله ملزومات طراحی یك سایت حرفه .ای در دریم ساز می باشد (Html, Css , UI , UX )

سئو و بهینه سازی

سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (گوگل،یاهو..) جزء تخصصی ترین خدمات حرفه ای طراحی سایت دریم ساز در رشت می باشد. قرار گرفتن یك سایت در صفحه اول نتایج جستجوی كاربران اینترنتی،خصوصاً در موتور جستجوی گوگل برجسب موقعیت جغرافیایی(مانند رشت ) و دیگر موارد نقش بسزایی در معرفی و تجارت الكترونیك سایت ها دارا می باشد. SEO Site – SEO HOSTING

طراحی گرافیکی

آیا به دنبال یک بنر جذاب هستید؟ با ما همچین چیزی ناممکن نیست! سایت ما با استفاده از فنون طراحی بنر پیشرو و نوآورانه، شما را در جذب نظر مشتریان کمک خواهد کرد.در سایت طراحی گرافیک Dream S.A.Z ، ما به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از طرح‌های منحصربه‌فرد و خلاقانه، برند خود را تقویت کنید و در ذهن مشتریان خود جایگاه ویژه‌ای دست و پا کنید.